Terminarz

Sezon:
21.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń typuj ARKA Gdynia
14.12 (sob) g.19:10
Artego Bydgoszcz typuj ARKA Gdynia
11.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia typuj Dynamo Kursk LIVE!
08.12 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia typuj Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu
05.12 (czw) g.20:00
mecz pucharowy Lyon Asvel 71:87 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (nd) g.17:00
Ślęza Wrocław 58:63 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (czw) g.18:00
mecz pucharowy Sopron Basket 59:61 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 88:55 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (sob) g.15:00
DGT Politechnika Gdańska 52:85 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.11 (czw) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 71:69 Spar Citylift Girona przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.11 (nd) g.13:00
ARKA Gdynia 66:54 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (śr) g.17:30
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 68:48 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 89:63 CosinusMed Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 73:77 BLMA Montpellier przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.10 (sob) g.18:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (czw) g.20:30
mecz pucharowy Famila Schio 51:47 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia 85:56 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 82:89 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 77:50 Katarzynki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 84:75 Botas SK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.09 (śr) g.17:00
mecz pucharowy Botas SK 72:88 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 9 9 0 715:525 18
2 CCC Polkowice 9 7 2 683:537 16
3 Artego Bydgoszcz 9 7 2 698:575 16
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 9 6 3 639:581 15
5 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 10 5 5 696:806 15
6 Ślęza Wrocław 9 5 4 621:530 14
7 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 8 5 3 683:565 13
8 Wisła Kraków 9 4 5 583:607 13
9 Enea AZS Poznań 7 3 4 458:552 10
10 Energa Toruń 9 1 8 561:778 10
11 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 10 0 10 556:777 10
12 CosinusMed Widzew Łódź 8 1 7 550:610 9

Wyniki 10 kolejki:

  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - Wisła Kraków 70:63 (23:21, 13:20, 18:16, 16:6)
  • AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI - Artego Bydgoszcz 59:75 (11:18, 20:17, 9:27, 19:13)
  • ARKA GDYNIA - Enea AZS Poznań (niedziela, godz. 17)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Ślęza Wrocław 61:56 (16:18, 13:13, 16:13, 16:12)
  • CCC Polkowice - Energa Toruń 82:58 (23:24, 16:4, 22:8, 21:22)
  • niedziela
  • CosinusMed Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 08.12.2019 godz. 17:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

99%

260 typowań

x

0%

0 typowań

2

1%

2 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Malwina Łaszkiewicz-żurawska 17 40 100%
2. Andrzej Starzyński 17 37 94.1%
3. Stanisław Magdaleński 17 37 94.1%
4. Janusz Gorka 17 37 94.1%
5. Maciek Kaszak 17 37 94.1%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »