Terminarz

Sezon:
28.04 (nd) g.17:45
AZS Koszalin 67:102 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 82:88 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.20:15
ARKA Gdynia 90:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.04 (sob) g.12:40
TREFL Sopot 93:96 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (sob) g.12:40
TBV Start Lublin 100:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 82:71 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (nd) g.17:00
GTK Gliwice 77:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (śr) g.18:00
TREFL Sopot 85:90 Stelmet Enea BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (pt) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 69:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.14:30
TREFL Sopot 79:86 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (sob) g.15:00
Legia Warszawa 75:58 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 97:93 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.19:00
Anwil Włocławek 97:85 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.12:40
TREFL Sopot 96:98 Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (nd) g.19:00
Polski Cukier Toruń 90:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.16:00
TREFL Sopot 90:100 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (sob) g.17:00
King Szczecin 94:104 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.01 (wt) g.18:00
TREFL Sopot 84:89 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.12 (pt) g.19:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 91:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (nd) g.12:40
TREFL Sopot 77:75 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.12 (nd) g.16:00
Polpharma Starogard Gdański 100:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 96:99 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (śr) g.19:00
Stelmet Enea BC Zielona Góra 93:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (sob) g.15:00
TREFL Sopot 70:80 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (pon) g.18:00
Miasto Szkła Krosno 79:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.19:00
TREFL Sopot 86:92 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (śr) g.18:00
Rosa Radom 75:68 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.12:40
TREFL Sopot 82:92 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.10 (nd) g.17:00
Spójnia Stargard 76:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (nd) g.19:00
TREFL Sopot 72:76 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek
2 Polski Cukier Toruń
3 ARKA GDYNIA
4 Stelmet Enea BC Zielona Góra
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
6 MKS Dąbrowa Górnicza
7 King Szczecin
8 Legia Warszawa
9 TBV Start Lublin
10 Polpharma Starogard Gdański
11 HydroTruck Radom
12 GTK Gliwice
13 Spójnia Stargard
14 AZS Koszalin
15 TREFL SOPOT
16 Miasto Szkła Krosno
  • Faza play-off
  • ćwierćfinały
  • ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 3:2
  • Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 3:0
  • Polski Cukier Toruń - King Szczecin 3:0
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza 3:1
  • półfinały
  • ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 2:3
  • Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 3:0
  • mecz o 3. miejsce
  • ARKA Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 182:175 (w dwumeczu)
  • finał
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 4:3
  • spadek do I ligi: Miasto Szkła Krosno
Ćwierćfinały
ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Enea BC Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
8 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Agred BMSlam Ostrów Wielkopolski
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Stelmet Enea BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
4
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 23.11.2019 godz. 19:30

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

17%

24 typowania

x

0%

0 typowań

2

83%

119 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sidney Polak 8 17 75%
2. Ryszard Kiwatrowski 6 15 83.3%
3. Marcin Chylonia 6 15 83.3%
4. Edward Grot 6 15 83.3%
5. Sławomir Orlanczyk 7 15 71.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »