Terminarz
21.04 (nd)
g.15:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 71:74 | START Gdynia | ||||
14.04 (nd)
g.18:00
|
Kotwica Kołobrzeg | 71:65 | START Gdynia | ||||
12.04 (pt)
g.19:00
|
AZS Koszalin | 68:50 | START Gdynia | ||||
07.04 (nd)
g.18:00
|
START Gdynia | 75:78 | Jezioro Tanobrzeg | ||||
05.04 (pt)
g.18:00
|
START Gdynia | 76:70 | Rosa Radom | ||||
29.03 (pt)
g.18:00
|
START Gdynia | 74:70 | Polpharma Starogard Gdański | LIVE! | |||
23.03 (sob)
g.18:00
|
START Gdynia | 71:67 | Kotwica Kołobrzeg | ||||
21.03 (czw)
g.17:00
|
START Gdynia | 81:54 | AZS Koszalin | ||||
17.03 (nd)
g.18:00
|
Rosa Radom | 72:60 | START Gdynia | ||||
15.03 (pt)
g.19:00
|
Jezioro Tarnobrzeg | 74:60 | START Gdynia | ||||
08.03 (pt)
g.19:30
|
Anwil Włocławek | 87:55 | START Gdynia | ||||
01.03 (pt)
g.18:00
|
START Gdynia | 72:75 | Jezioro Tanobrzeg | ||||
15.02 (pt)
g.18:00
|
START Gdynia | 64:97 | Energa Czarni Słupsk | ||||
02.02 (sob)
g.18:00
|
Rosa Radom | 66:55 | START Gdynia | ||||
27.01 (nd)
g.18:00
|
START Gdynia | 64:78 | PGE Turów Zgorzelec | ||||
19.01 (sob)
g.18:00
|
Stelmet Zielona Góra | 80:67 | START Gdynia | ||||
13.01 (nd)
g.15:30
|
START Gdynia | 66:64 | Kotwica Kołobrzeg | ||||
06.01 (nd)
g.17:00
|
AZS Koszalin | 68:63 | START Gdynia | ||||
30.12 (nd)
g.18:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 80:73 | START Gdynia | LIVE! | |||
21.12 (pt)
g.18:00
|
START Gdynia | 56:95 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
16.12 (nd)
g.18:00
|
START Gdynia | 81:80 | ASSECO PROKOM Gdynia | LIVE! | |||
08.12 (sob)
g.19:00
|
Siarka Jezioro Tarnobrzeg | 66:58 | START Gdynia | ||||
01.12 (sob)
g.18:00
|
START Gdynia | 69:76 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
25.11 (nd)
g.18:00
|
Energa Czarni Słupsk | 68:82 | START Gdynia | ||||
21.11 (śro)
g.18:00
|
Anwil Włocławek | 89:83 | START Gdynia | ||||
17.11 (sob)
g.18:00
|
START Gdynia | 63:61 | Rosa Radom | ||||
14.11 (śro)
g.18:00
|
START Gdynia | 76:80 | Anwil Włocławek | ||||
08.11 (czw)
g.19:00
|
PGE Turów Zgorzelec | 66:55 | START Gdynia | ||||
03.11 (sob)
g.18:00
|
START Gdynia | 67:76 | Stelmet Zielona Góra | ||||
27.10 (sob)
g.18:00
|
Kotwica Kołobrzeg | 78:71 | START Gdynia | ||||
20.10 (sob)
g.14:30
|
START Gdynia | 83:73 | AZS Koszalin | LIVE! | |||
13.10 (sob)
g.18:00
|
START Gdynia |
69:71
po dogrywce |
Polpharma Starogard Gdański | LIVE! | |||
06.10 (sob)
g.18:00
|
TREFL Sopot | 104:74 | START Gdynia | LIVE! | |||
29.09 (sob)
g.19:00
|
ASSECO PROKOM Gdynia | 76:60 | START Gdynia | LIVE! |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 30 | 23 | 7 | 2585:2312 | 53 |
2 | Trefl Sopot | 30 | 21 | 9 | 2570:2385 | 51 |
3 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 30 | 19 | 11 | 2641:2417 | 49 |
4 | King Szczecin | 30 | 19 | 11 | 2701:2534 | 49 |
5 | Legia Warszawa | 30 | 19 | 11 | 2587:2473 | 49 |
6 | Śląsk Wrocław | 30 | 17 | 13 | 2393:2469 | 47 |
7 | MKS Dąbrowa Górnicza | 30 | 16 | 14 | 2887:2755 | 46 |
8 | PGE Spójnia Stargard | 30 | 16 | 14 | 2453:2333 | 46 |
9 | Polski Cukier Start Lublin | 30 | 16 | 14 | 2720:2707 | 46 |
10 | Dziki Warszawa | 30 | 16 | 14 | 2347:2382 | 46 |
11 | Icon Sea Czarni Słupsk | 30 | 14 | 16 | 2332:2395 | 44 |
12 | Arriva Polski Cukier Toruń | 30 | 13 | 17 | 2428:2520 | 43 |
13 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 30 | 9 | 21 | 2452:2753 | 39 |
14 | Tauron GTK Gliwice | 30 | 9 | 21 | 2577:2729 | 39 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 30 | 8 | 22 | 2468:2737 | 38 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 30 | 5 | 25 | 2413:2653 | 35 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 30 kolejki:
- TREFL SOPOT - King Szczecin 92:98 (13:27, 30:17, 27:30, 22:24)
- Icon Sea Czarni Słupsk - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 93:82 (27:29, 21:20, 23:17, 22:16)
- Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard 70:67 (13:21, 22:15, 17:18, 18:13)
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 126:60 (33:16, 40:15, 28:15, 25:14)
- Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 92:112 (25:27, 22:26, 27:21, 18:38)
- Anwil Włocławek - Arriva Polski Cukier Toruń 91:70 (20:19, 25:20, 18:13, 28:18)
- Śląsk Wrocław - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 98:79 (28:19, 28:20, 20:22, 22:18)
- Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 73:110 (11:33, 19:27, 26:24, 17:26)
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
ASSECO PROKOM GDYNIA
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Stelmet Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
Polpharma Starogard Gdański
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Anwil Włocławek
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
AZS Koszalin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
AZS Koszalin
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
0 | |
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
1 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
3 |
Finał | |
---|---|
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
|
0 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
|
4 |
Start Gdynia
Archiwum drużyny
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 30 | 23 | 7 | 2585:2312 | 53 |
2 | Trefl Sopot | 30 | 21 | 9 | 2570:2385 | 51 |
3 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 30 | 19 | 11 | 2641:2417 | 49 |
4 | King Szczecin | 30 | 19 | 11 | 2701:2534 | 49 |
5 | Legia Warszawa | 30 | 19 | 11 | 2587:2473 | 49 |
6 | Śląsk Wrocław | 30 | 17 | 13 | 2393:2469 | 47 |
7 | MKS Dąbrowa Górnicza | 30 | 16 | 14 | 2887:2755 | 46 |
8 | PGE Spójnia Stargard | 30 | 16 | 14 | 2453:2333 | 46 |
9 | Polski Cukier Start Lublin | 30 | 16 | 14 | 2720:2707 | 46 |
10 | Dziki Warszawa | 30 | 16 | 14 | 2347:2382 | 46 |
11 | Icon Sea Czarni Słupsk | 30 | 14 | 16 | 2332:2395 | 44 |
12 | Arriva Polski Cukier Toruń | 30 | 13 | 17 | 2428:2520 | 43 |
13 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 30 | 9 | 21 | 2452:2753 | 39 |
14 | Tauron GTK Gliwice | 30 | 9 | 21 | 2577:2729 | 39 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 30 | 8 | 22 | 2468:2737 | 38 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 30 | 5 | 25 | 2413:2653 | 35 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 30 kolejki:
- TREFL SOPOT - King Szczecin 92:98 (13:27, 30:17, 27:30, 22:24)
- Icon Sea Czarni Słupsk - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 93:82 (27:29, 21:20, 23:17, 22:16)
- Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard 70:67 (13:21, 22:15, 17:18, 18:13)
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 126:60 (33:16, 40:15, 28:15, 25:14)
- Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 92:112 (25:27, 22:26, 27:21, 18:38)
- Anwil Włocławek - Arriva Polski Cukier Toruń 91:70 (20:19, 25:20, 18:13, 28:18)
- Śląsk Wrocław - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 98:79 (28:19, 28:20, 20:22, 22:18)
- Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 73:110 (11:33, 19:27, 26:24, 17:26)
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
3 maja 2024, godz. 20:30
-
28 kwietnia 2024, godz. 12:40
-
27 kwietnia 2024, godz. 16:30
Najczęściej czytane
- Było ciężko, ale Arka o punkt do lidera (159 opinii) LIVE!
- Lechia: Mocny gong, wielka złość (85 opinii)
- Wybrzeże pewne utrzymania w Superlidze (12 opinii)
- Zmora i przebudzenie w Wybrzeżu (54 opinie)
- Niższe ligi. Rekordowy wynik (42 opinie)
- W Arce plagi egipskie, nóż na gardle Resovii (65 opinii)
- Trefl poznał pierwszego rywala w play-off (18 opinii)