- 1 Czubak o Arce: Wygrywać i świętować (29 opinii) LIVE!
- 2 Chłań: Lechia w ekstraklasie jeszcze lepsza (44 opinie)
- 3 Wybrzeże liczy na mocny start z Polonią (46 opinii)
- 4 Święto gimnastyki. Ponad 20 krajów (1 opinia)
- 5 Zyskowski: Trefl do play-off bez presji LIVE!
- 6 Kapić chce i zasłużył, by zostać w Lechii (61 opinii)
Kartki i wideo świąteczne sportowców
Choinki, bombki, prezenty, bożonarodzeniowa szopka, renifer - takie motywy pojawiły się na tegorocznych kartkach świątecznych, które dotarły do Działu Sportowego Trojmiasto.pl od klubów, działaczy i instytucji sportowych. W role mikołajów wcieliły się zespoły Trefla Gdańsk i Sopot, które nagrały także kolędę, a czerwonych czapek nie brakuje przy unihokeistkach Olimpii Osowa. Ponadto przypominamy specjalny na tę okazję układ Cheerleaders Gdynia. Dziękujemy serdecznie za pamięć. Przyłączamy się do wszystkich życzeń, kierując jednocześnie do naszych sportowców i klubów zapewnienia, że będziemy z Wami na dobre i złe, przy sukcesach, ale i przy porażkach. Oczywiście niech tych pierwszych, tak sportowych jak i osobistych, będzie jak najwięcej.
ZOBACZ, TAK WYGLĄDAŁY SPORTOWE KARTKI I ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA W POPRZEDNICH LATACH
Dziękujemy za nadesłane życzenia świąteczne:
Drogą listowną: Bałtykowi Gdynia, MH Automatyce Gdańsk oraz Treflowi Gdańsk i Treflowi Sopot.
Drogą mailową: Tomaszowi Chamerze, prezesowi Polskiego Związku Żeglarskiego, Mieczysławowi Grzybowskiemu, członkowi zarządu Pomorskiego Okręgowego Związku Piłki Ręcznej w Gdańsku, baltyk.gdynia.pl, Flocie Gdynia, MOSiR Sopot, One Sport, Uniwersytetowi Gdańskiemu, AWFiS Gdańsk, City Trail, Ergo Arenie, Lechii Gdańsk, Arce Gdynia, CityFit, PGE Narodowemu, GKS Stoczniowcowi, R.C. Lechii Gdańsk, Sportowej Politechnice Gdańsk, Vistalowi Gdynia, PGE Ekstralidze, Ogniwu Sopot, Treflowi Gdańsk, RC Arce Gdynia, Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk, Gwardii Koszalin
Świąteczny układ Cheerleaders Gdynia
Kartki świąteczne w kolejności wpłynięcia do redakcji
Miejsca
-
CityFit Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D4.0 Siłownie i fitness kluby
-
Mosir Sopot Sopot, Bitwy pod Płowcami 67C
-
Ergo Arena Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1
Kluby sportowe
Zobacz także
Świąteczne kartki i wideo od sportowców
Wielkanocne kartki od sportowców
Opinie (18) 10 zablokowanych
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2017-12-25 16:21
oj ktos usuwa komentarze.. a kierownik trefla coraz gruszby.. (1)
6 lat
- 5 3
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2017-12-25 20:20
Faktycznie jest coś na rzeczy. Pracowałam 2 lata temu przy meczach i ten człowiek już okazywał swój prymitywny look na życie.
Pozdrawiam, Dobrych Swiat!6 lat
- 1 1
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2017-12-25 18:05
Baltyk Gdynia wiara ktora przetrwala
6 lat
- 6 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2017-12-25 21:39
A mi się najbardziej podoba kolęda w wykonaniu koszykarek GTK Gdynia (1)
Można posłuchać na ich FB. Zaangażowanie i pasja jak na ważnym meczu
6 lat
- 3 1
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2017-12-25 22:56
A mnie najbardziej odpowiada najstarsza gdańska drużyna
GEDANIA GDAŃSK
6 lat
- 2 1
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 26 | 20 | 1 | 5 | 72:32 | 61 |
2 | Gryf Słupsk | 25 | 19 | 3 | 3 | 68:27 | 60 |
3 | Bałtyk Gdynia | 26 | 18 | 3 | 5 | 63:30 | 57 |
4 | Grom Nowy Staw | 26 | 15 | 6 | 5 | 50:30 | 51 |
5 | Pomezania Malbork | 26 | 12 | 10 | 4 | 61:33 | 46 |
6 | Radunia II Stężyca | 26 | 11 | 6 | 9 | 47:44 | 39 |
7 | Supra Kwidzyn | 26 | 10 | 7 | 9 | 33:42 | 37 |
8 | Pogoń Lębork | 25 | 10 | 7 | 8 | 52:40 | 37 |
9 | Gryf Wejherowo | 26 | 11 | 3 | 12 | 50:46 | 36 |
10 | Anioły Garczegorze | 25 | 10 | 5 | 10 | 45:41 | 35 |
11 | Chojniczanka II Chojnice | 25 | 10 | 3 | 12 | 47:50 | 33 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 26 | 8 | 8 | 10 | 32:38 | 32 |
13 | MKS Władysławowo | 25 | 6 | 8 | 11 | 34:51 | 26 |
14 | Sparta Sycewice | 26 | 5 | 10 | 11 | 42:61 | 25 |
15 | Gedania II Gdańsk | 26 | 6 | 2 | 18 | 39:75 | 20 |
16 | Arka II Gdynia | 26 | 4 | 7 | 15 | 36:52 | 19 |
17 | GKS Kolbudy | 26 | 4 | 4 | 18 | 22:63 | 16 |
18 | Start Miastko | 25 | 3 | 5 | 17 | 30:68 | 14 |
Wyniki 26 kolejki
- JAGUAR GDAŃSK - ARKA II GDYNIA 2:1 (2:1)
- ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:1 (3:1)
- GEDANIA II GDAŃSK - Powiśle Dzierzgoń 0:3 (0:1)
- Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn 1:0
- Pomezania Malbork - MKS Władysławowo 1:1
- Sparta Sycewice - Start Miastko 3:1
- Radunia II Stężyca - GKS Kolbudy 4:1
- niedziela
- Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
- Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Renata Koczyńska | 34 | 64 | 67.6% |
2 | Radosław Dymkowski | 35 | 63 | 71.4% |
3 | Ada Bert | 35 | 63 | 68.6% |
4 | Katarzyna Ziembicka | 35 | 63 | 68.6% |
5 | Wojteks 23 | 35 | 63 | 65.7% |
Tabela końcowa
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Playoff
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Indykpol AZS Olsztyn |
Asseco Resovia | |
TREFL GDAŃSK |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
PSG Stal Nysa |
Projekt Warszawa | |
Bogdanka LUK Lublin |
Półfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Asseco Resovia |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
Projekt Warszawa |
Finał
Jastrzębski Węgiel | |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
Ostatnie wyniki Trefla
64% | TREFL Gdańsk | |
36% | Bogdanka LUK Lublin |
72% | Bogdanka LUK Lublin | |
28% | TREFL Gdańsk |
Najbliższy mecz Trefla
98% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
2% | MKS Dąbrowa Górnicza |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Sufcia Jagularownia | 32 | 59 | 65.6% |
2 | Rafał Marczyński | 32 | 58 | 68.8% |
3 | Łukasz Gawlik | 33 | 55 | 66.7% |
4 | Tadeusz Grota | 31 | 55 | 67.7% |
5 | Efcia Konefcia | 32 | 53 | 65.6% |
Tabela końcowa
M Z P Bilans Pkt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | ||||||
2 | Trefl Sopot | ||||||
3 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||||
4 | King Szczecin | ||||||
5 | Legia Warszawa | ||||||
6 | Śląsk Wrocław | ||||||
7 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
8 | PGE Spójnia Stargard | ||||||
9 | Polski Cukier Start Lublin | ||||||
10 | Dziki Warszawa | ||||||
11 | Icon Sea Czarni Słupsk | ||||||
12 | Arriva Polski Cukier Toruń | ||||||
13 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | ||||||
14 | Tauron GTK Gliwice | ||||||
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||||
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut |
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
- Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza (piątek, godz. 18:30)
- Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70
- King Szczecin - Legia Warszawa 85:80
- piątek
- Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Playoff
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek | |
PGE Spójnia Stargard |
King Szczecin | |
Legia Warszawa |
TREFL SOPOT | |
MKS Dąbrowa Górnicza |
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | |
Śląsk Wrocław |
Półfinały
Finał
Ostatnie wyniki Trefla
88% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
12% | King Szczecin |
93% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
7% | Śląsk Wrocław |
Najbliższy mecz Lechii
80% | LECHIA Gdańsk | |
11% | REMIS | |
9% | GKS Tychy |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr Matusiak | 31 | 63 | 64.5% |
2 | Łukasz Gawlik | 31 | 62 | 58.1% |
3 | Mariusz Kamiński | 31 | 61 | 61.3% |
4 | Mirosław P. | 31 | 60 | 64.5% |
5 | Mateo Wycz | 31 | 60 | 61.3% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 30 | 18 | 5 | 7 | 50:26 | 59 |
2 | Arka Gdynia | 30 | 17 | 7 | 6 | 50:31 | 58 |
3 | GKS Tychy | 30 | 16 | 3 | 11 | 40:34 | 51 |
4 | GKS Katowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:31 | 50 |
5 | Wisła Kraków | 30 | 13 | 10 | 7 | 56:37 | 49 |
6 | Motor Lublin | 30 | 14 | 7 | 9 | 41:36 | 49 |
7 | Wisła Płock | 30 | 13 | 9 | 8 | 43:39 | 48 |
8 | Odra Opole | 30 | 13 | 7 | 10 | 36:30 | 46 |
9 | Górnik Łęczna | 30 | 11 | 13 | 6 | 30:26 | 46 |
10 | Stal Rzeszów | 30 | 12 | 6 | 12 | 45:47 | 42 |
11 | Miedź Legnica | 30 | 10 | 11 | 9 | 39:32 | 41 |
12 | Znicz Pruszków | 30 | 11 | 4 | 15 | 28:37 | 37 |
13 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 30 | 8 | 10 | 12 | 43:45 | 34 |
14 | Chrobry Głogów | 30 | 9 | 7 | 14 | 30:47 | 34 |
15 | Polonia Warszawa | 30 | 7 | 9 | 14 | 36:44 | 30 |
16 | Resovia | 30 | 8 | 5 | 17 | 34:54 | 29 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 30 | 4 | 10 | 16 | 24:50 | 22 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 2 | 9 | 19 | 19:49 | 15 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 30 kolejki
- ARKA GDYNIA - Resovia 3:2 (2:1)
- Stal Rzeszów - LECHIA GDAŃSK 4:2 (1:0)
- Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (2:1)
- GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1:2 (1:0)
- Miedź Legnica - Znicz Pruszków 1:2 (0:0)
- Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
- Odra Opole - Motor Lublin 0:2 (0:2)
- Chrobry Głogów - Wisła Płock 0:2 (0:1)
Ostatnie wyniki Lechii
7% | Stal Rzeszów | |
15% | REMIS | |
78% | LECHIA Gdańsk |
93% | LECHIA Gdańsk | |
4% | REMIS | |
3% | Polonia Warszawa |
Najbliższy mecz Lechii
98% | Orlen Orkan Sochaczew | |
0% | REMIS | |
2% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Justyna Gapys | 12 | 37 | 91.7% |
2 | RYSZARD KIWATROWSKI | 12 | 36 | 91.7% |
3 | Karol Zubel | 11 | 35 | 90.9% |
4 | Witold Krużyński | 13 | 33 | 84.6% |
5 | Stanisław Magdalenski | 11 | 33 | 90.9% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juvenia Kraków | 13 | 11 | 0 | 2 | 472:205 | 52 |
2 | Orlen Orkan Sochaczew | 13 | 10 | 0 | 3 | 446:214 | 50 |
3 | Ogniwo Sopot | 13 | 10 | 0 | 3 | 469:250 | 48 |
4 | Edach Budowlani Lublin | 14 | 8 | 0 | 5 | 337:317 | 35 |
5 | Awenta Pogoń Siedlce | 13 | 8 | 0 | 5 | 370:252 | 34 |
6 | Drew Pal 2 Lechia Gdańsk | 14 | 5 | 9 | 0 | 358:347 | 25 |
7 | Arka Gdynia | 13 | 5 | 0 | 8 | 394:366 | 25 |
8 | Budowlani WizjaMed Łódź | 14 | 1 | 0 | 13 | 214:789 | 4 |
9 | Budo 2011 Aleksandrów Łódzki | 13 | 2 | 0 | 11 | 167:387 | -22 |
Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.
W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew
Wyniki 15 kolejki
- ARKA GDYNIA - Budowlani WizjaMed Łódź 55:0 (36:0)
- DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT 12:36 (5:19)
- Edach Budowlani Lublin - Orlen Orkan Sochaczew 10:28 (3:0)
- Juvenia Kraków - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
- pauzuje: Awenta Pogoń Siedlce
Ostatnie wyniki Lechii
6% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
1% | REMIS | |
93% | OGNIWO Sopot |
Najbliższy mecz Arki
8% | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
12% | REMIS | |
80% | ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
-
4.60 (80 ocen)
-
4.59 (79 ocen)
-
Wojciech Łobodziński (Trener)4.48 (75 ocen)
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Mirosław Radka | 32 | 62 | 62.5% |
2 | Sławek Surkont | 33 | 56 | 57.6% |
3 | Mariusz Kamiński | 33 | 55 | 54.5% |
4 | Marek Dąbrowski | 33 | 55 | 54.5% |
5 | Izabela Dymkowska | 32 | 54 | 56.3% |
Ostatnie wyniki Arki
93% | ARKA Gdynia | |
4% | REMIS | |
3% | Resovia |
5% | Znicz Pruszków | |
9% | REMIS | |
86% | ARKA Gdynia |
Najbliższy mecz Arki
5% | ARKA Gdynia | |
1% | REMIS | |
94% | OGNIWO Sopot |
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Beata Xxxv | 13 | 35 | 84.6% |
2 | Zygmunt Bębenek | 13 | 35 | 76.9% |
3 | Radosław Dymkowski | 13 | 34 | 92.3% |
4 | Fc Zdunkowo | 13 | 34 | 84.6% |
5 | BOGUSŁAW BOHL | 13 | 34 | 84.6% |
Ostatnie wyniki Arki
98% | ARKA Gdynia | |
0% | REMIS | |
2% | Budowlani WizjaMed Łódź |
Najbliższy mecz Ogniwa
85% | OGNIWO Sopot | |
0% | REMIS | |
15% | Juvenia Kraków |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Ogniwa
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Kunowski | 13 | 39 | 100% |
2 | Lech Zaremba | 13 | 39 | 92.3% |
3 | Beata Xxxv | 13 | 37 | 92.3% |
4 | Mariusz Karbowski | 13 | 36 | 100% |
5 | Artur Boberski | 13 | 36 | 92.3% |
Ostatnie wyniki Ogniwa
6% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
1% | REMIS | |
93% | OGNIWO Sopot |
99% | OGNIWO Sopot | |
0% | REMIS | |
1% | Edach Budowlani Lublin |
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Rugby
łyżwy
Hokej na lodzie
Piłka ręczna
Unihokej
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 3 maja 2024, godz. 18:30
-
Początek meczu: 3 maja 2024, godz. 20:30
-
Początek meczu: 4 maja 2024, godz. 17:30