Terminarz

Sezon:
30.03 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
22.03 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia Stelmet Enea BC Zielona Góra
18.03 (śr)
ASSECO ARKA Gdynia Enea Astoria Bydgoszcz
14.03 (sob)
Legia Warszawa ASSECO ARKA Gdynia
06.03 (pt) g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Toruń LIVE!
28.02 (pt) g.17:45
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu
14.02 (pt) g.20:30
mecz pucharowy Polski Cukier Toruń 80:71 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (nd) g.14:30
ASSECO ARKA Gdynia 75:81 Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 86:73 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (nd) g.19:30
GTK Gliwice 74:82 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 79:86 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.01 (pt) g.17:45
ASSECO ARKA Gdynia 82:97 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pon) g.17:00
ASSECO ARKA Gdynia 100:69 Polpharma Starogard Gd. przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.12 (czw) g.17:30
Anwil Włocławek 83:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.12 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 83:82 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Galatasaray Stambuł 92:73 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (nd) g.15:00
ASSECO ARKA Gdynia 95:68 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 78:85 Dolomiti Energia Trento przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (nd) g.17:30
HydroTruck Radom 68:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (czw) g.17:30
Stelmet Enea BC Zielona Góra 87:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:30
Enea Astoria Bydgoszcz 72:81 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:78 Buducnost Podgorica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 81:66 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (śr) g.20:45
mecz pucharowy Unicaja Malaga 91:69 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (pt) g.19:50
Polski Cukier Toruń 80:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (wt) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:73 EWE Baskets Oldenburg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 69:71 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (nd) g.12:30
Start Lublin 66:95 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Dolomiti Energia Trento 80:91 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.12:30
Śląsk Wrocław 83:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (śr) g.19:45
mecz pucharowy Buducnost Voli Podgorica 59:62 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (nd) g.17:00
ASSECO ARKA Gdynia 78:87 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 59:66 Unicaja Malaga przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (pt) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 87:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy EWE Baskets Oldenburg 74:78 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (sob) g.12:35
PGE Spójnia Stargard 65:76 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 20 16 4 1911:1660 36
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 19 16 3 1819:1579 35
3 Start Lublin 20 15 5 1702:1565 35
4 ASSECO ARKA GDYNIA 20 13 7 1621:1517 33
5 Polski Cukier Toruń 18 14 4 1577:1428 32
6 Śląsk Wrocław 20 10 10 1749:1710 30
7 King Szczecin 20 10 10 1650:1656 30
8 PGE Spójnia Stargard 20 10 10 1588:1604 30
9 TREFL SOPOT 20 10 10 1601:1645 30
10 HydroTruck Radom 20 9 11 1571:1624 29
11 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20 8 12 1603:1618 28
12 Enea Astoria Bydgoszcz 19 8 11 1673:1709 27
13 GTK Gliwice 20 7 13 1704:1786 27
14 Legia Warszawa 20 4 16 1594:1782 24
15 Polpharma Starogard Gdański 20 4 16 1630:1827 24
16 MKS Dąbrowa Górnicza 20 4 16 1579:1862 24

Wyniki 20 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Start Lublin 75:81 (21:16, 17:26, 12:19, 25:20)
  • TREFL SOPOT - Anwil Włocławek 64:77 (20:20, 15:21, 18:17, 11:19)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 107:113 (26:21, 25:29, 27:32, 29:31)
  • HydroTruck Radom - Legia Warszawa 79:76 (19:8, 17:23, 22:12, 21:33)
  • King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 75:73 (16:23, 23:21, 19:10, 17:19)
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 86:79 (20:24, 26:18, 21:17, 19:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 85:96 (17:21, 23:25, 21:32, 24:18)
  • Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 90:83 (20:28, 21:16, 26:24, 23:15)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 28.02.2020 godz. 17:45

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

10%

27 typowań

x

0%

1 typowanie

2

90%

239 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Radosław Dymkowski 31 65 77.4%
2. Piotr Micewicz 31 65 77.4%
3. Jacek P. 29 62 79.3%
4. Sławek Surkont 31 62 74.2%
5. Tadeusz Grota 30 61 76.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »