Terminarz

Sezon:
06.01 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia Polpharma Starogard Gd.
26.12 (czw)
Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
22.12 (nd) g.17:30
King Szczecin typuj ASSECO ARKA Gdynia
18.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Galatasaray Stambuł typuj ASSECO ARKA Gdynia
15.12 (nd) g.15:00
ASSECO ARKA Gdynia typuj MKS Dąbrowa Górnicza
11.12 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia typuj Dolomiti Energa Trento LIVE!
08.12 (nd) g.17:30
HydroTruck Radom 68:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (czw) g.17:30
Stelmet Enea BC Zielona Góra 87:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:30
Enea Astoria Bydgoszcz 72:81 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:78 Buducnost Podgorica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 81:66 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (śr) g.20:45
mecz pucharowy Unicaja Malaga 91:69 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (pt) g.19:50
Polski Cukier Toruń 80:65 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (wt) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 61:73 EWE Baskets Oldenburg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 69:71 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (nd) g.12:30
Start Lublin 66:95 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Dolomiti Energia Trento 80:91 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.12:30
Śląsk Wrocław 83:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (śr) g.19:45
mecz pucharowy Buducnost Voli Podgorica 59:62 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (nd) g.17:00
ASSECO ARKA Gdynia 78:87 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy ASSECO ARKA Gdynia 59:66 Unicaja Malaga przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (pt) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 87:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy EWE Baskets Oldenburg 74:78 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (sob) g.12:35
PGE Spójnia Stargard 65:76 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Polski Cukier Toruń 11 10 1 980:832 21
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 11 9 2 1044:886 20
3 Start Lublin 11 9 2 930:872 20
4 Anwil Włocławek 11 7 4 1041:956 18
5 ASSECO ARKA GDYNIA 11 7 4 867:811 18
6 TREFL SOPOT 11 7 4 899:903 18
7 King Szczecin 11 6 5 962:903 17
8 HydroTruck Radom 11 6 5 876:926 17
9 Enea Astoria Bydgoszcz 11 5 6 962:976 16
10 Śląsk Wrocław 11 4 7 949:947 15
11 PGE Spójnia Stargard 11 4 7 846:878 15
12 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11 4 7 859:892 15
13 MKS Dąbrowa Górnicza 11 4 7 912:1063 15
14 GTK Gliwice 11 3 8 930:990 14
15 Legia Warszawa 11 2 9 847:944 13
16 Polpharma Starogard Gdański 11 1 10 887:1012 12

Wyniki 11 kolejki:

  • HydroTruck Radom - ASSECO ARKA GDYNIA 65:85 (16:24, 18:22, 18:21, 16:18)
  • Legia Warszawa - Trefl Sopot 71:92 (13:23, 13:17, 23:22, 22:30)
  • Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 98:92 (18:16, 27:17, 17:23, 36:36)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 93:84 (23:19, 31:26, 20:19, 19:20)
  • BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 80:100 (21:23, 16:22, 26:32, 17:23)
  • Start Lublin - Anwil Włocławek 96:71 (24:17, 18:24, 30:17, 24:13)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 90:82 (22:19, 19:17, 26:26, 23:20)
  • King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 97:44 (25:12, 22:15, 22:11, 29:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 11.12.2019 godz. 20:00 LIVE!

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

33%

61 typowań

x

0%

0 typowań

2

67%

125 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Czesław Belka 17 43 88.2%
2. Radosław Dymkowski 19 42 78.9%
3. Izabela Dymkowska 19 42 78.9%
4. Piotr Micewicz 19 42 78.9%
5. Damian Łupiński 19 42 78.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »