Terminarz

Sezon:
21.03 (nd) g.17:35
HydroTruck Radom 84:73
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (pt) g.17:30
PGE Spójnia Stargard 80:64
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (śr) g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia 80:84
bez publiczności
Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (wt) g.20:00
Enea Astoria Bydgoszcz 103:73
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (śr) g.18:00
ASSECO ARKA Gdynia 76:104
bez publiczności
Zastal Enea BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (czw) g.18:00
mecz pucharowy Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (nd) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia 72:88
bez publiczności
Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (czw) g.17:30
MKS Dąbrowa Górnicza 78:80
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.01 (sob) g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia 83:92
bez publiczności
Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.01 (nd) g.19:30
King Szczecin 82:50
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (nd) g.15:30
GTK Gliwice 97:89
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (nd) g.15:30
ASSECO ARKA Gdynia 63:102
bez publiczności
Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (śr) g.20:00
ASSECO ARKA Gdynia 71:100
bez publiczności
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.12 (nd) g.19:30
Pszczółka Start Lublin 76:61
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (nd) g.17:35
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 87:54
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (pon) g.17:35
Polpharma Starogard Gdański 102:67
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (pon) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia 76:70
bez publiczności
HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 85:76
bez publiczności
MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.19:30
Anwil Włocławek 86:78
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (pt) g.17:35
ASSECO ARKA Gdynia 82:92
bez publiczności
PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (śr) g.20:30
Zastal Enea BC Zielona Góra 104:58
bez publiczności
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (pt) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia 75:78
bez publiczności
Enea Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (czw) g.17:35
ASSECO ARKA Gdynia 92:90
bez publiczności
Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (wt) g.18:00
Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (czw) g.17:35
Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (pon) g.17:35
ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (wt) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 94:84 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (czw) g.19:30
Śląsk Wrocław 85:74 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (nd) g.17:35
TREFL Sopot 73:78 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.09 (pon) g.17:35
ASSECO ARKA Gdynia 68:79 Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.09 (czw) g.17:35
ASSECO ARKA Gdynia 74:64 Arged BMSlam Stal Ostrów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański
Ćwierćfinały
Enea Zastal BC Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Śląsk Wrocław
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Spójnia Stargard
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Start Lublin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
2
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 26.09.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

74%

42 typowania

x

1%

1 typowanie

2

25%

14 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arek D 2 5 100%
2. PIOTR Radelski 2 5 100%
3. Wojteks 23 2 5 100%
4. Katarzyna Ziembicka 2 5 100%
5. Bartosz Borkowski 2 5 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »