(Nie)łatwe zadanie koszykarzy Arki Gdynia. Tydzień prawdy w walce o ligowy byt
28 marca 2024
(16 opinii)Terminarz
21.03 (nd)
g.17:35
|
HydroTruck Radom |
84:73
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
19.03 (pt)
g.17:30
|
PGE Spójnia Stargard |
80:64
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
17.03 (śro)
g.20:00
|
ASSECO ARKA Gdynia |
80:84
bez publiczności |
Anwil Włocławek | ||||
09.03 (wt)
g.20:00
|
Enea Astoria Bydgoszcz |
103:73
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
03.03 (śro)
g.18:00
|
ASSECO ARKA Gdynia |
76:104
bez publiczności |
Zastal Enea BC Zielona Góra | ||||
11.02 (czw)
g.18:00
|
Zastal Enea BC Zielona Góra |
90:68
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
07.02 (nd)
g.19:30
|
ASSECO ARKA Gdynia |
72:88
bez publiczności |
Polski Cukier Toruń | ||||
28.01 (czw)
g.17:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza |
78:80
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
23.01 (sob)
g.20:00
|
ASSECO ARKA Gdynia |
83:92
bez publiczności |
Legia Warszawa | ||||
17.01 (nd)
g.19:30
|
King Szczecin |
82:50
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
10.01 (nd)
g.15:30
|
GTK Gliwice |
97:89
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
03.01 (nd)
g.15:30
|
ASSECO ARKA Gdynia |
63:102
bez publiczności |
Śląsk Wrocław | ||||
30.12 (śro)
g.20:00
|
ASSECO ARKA Gdynia |
71:100
bez publiczności |
TREFL Sopot | LIVE! | |||
27.12 (nd)
g.19:30
|
Pszczółka Start Lublin |
76:61
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
20.12 (nd)
g.17:35
|
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. |
87:54
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
14.12 (pon)
g.17:35
|
Polpharma Starogard Gdański |
102:67
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
07.12 (pon)
g.19:30
|
ASSECO ARKA Gdynia |
76:70
bez publiczności |
HydroTruck Radom | ||||
03.12 (czw)
g.17:30
|
ASSECO ARKA Gdynia |
85:76
bez publiczności |
MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
21.11 (sob)
g.19:30
|
Anwil Włocławek |
86:78
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | ||||
13.11 (pt)
g.17:35
|
ASSECO ARKA Gdynia |
82:92
bez publiczności |
PGE Spójnia Stargard | ||||
04.11 (śro)
g.20:30
|
Zastal Enea BC Zielona Góra |
104:58
bez publiczności |
ASSECO ARKA Gdynia | LIVE! | |||
30.10 (pt)
g.19:30
|
ASSECO ARKA Gdynia |
75:78
bez publiczności |
Enea Astoria Bydgoszcz | ||||
22.10 (czw)
g.17:35
|
ASSECO ARKA Gdynia |
92:90
bez publiczności |
Polpharma Starogard Gdański | ||||
13.10 (wt)
g.18:00
|
Polski Cukier Toruń | 94:79 | ASSECO ARKA Gdynia | ||||
08.10 (czw)
g.17:35
|
Legia Warszawa | 76:69 | ASSECO ARKA Gdynia | ||||
05.10 (pon)
g.17:35
|
ASSECO ARKA Gdynia | 95:74 | King Szczecin | ||||
29.09 (wt)
g.17:30
|
ASSECO ARKA Gdynia | 94:84 | GTK Gliwice | ||||
24.09 (czw)
g.19:30
|
Śląsk Wrocław | 85:74 | ASSECO ARKA Gdynia | ||||
20.09 (nd)
g.17:35
|
TREFL Sopot | 73:78 | ASSECO ARKA Gdynia | LIVE! | |||
14.09 (pon)
g.17:35
|
ASSECO ARKA Gdynia | 68:79 | Pszczółka Start Lublin | LIVE! | |||
03.09 (czw)
g.17:35
|
ASSECO ARKA Gdynia | 74:64 | Arged BMSlam Stal Ostrów | LIVE! |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
Tabela końcowa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. | ||||||
2 | Enea Zastal BC Zielona Góra | ||||||
3 | Śląsk Wrocław | ||||||
4 | Legia Warszawa | ||||||
5 | Trefl Sopot | ||||||
6 | Pszczółka Start Lublin | ||||||
7 | King Szczecin | ||||||
8 | PGE Spójnia Stargard | ||||||
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
10 | Polski Cukier Toruń | ||||||
11 | Enea Astoria Bydgoszcz | ||||||
12 | GTK Gliwice | ||||||
13 | Anwil Włocławek | ||||||
14 | HydroTruck Radom | ||||||
15 | Asseco Arka Gdynia | ||||||
16 | Polpharma Starogard Gdański |
- Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
- O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
- Awans z I ligi: Czarni Słupsk
- Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Zastal BC Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Śląsk Wrocław
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Legia Warszawa
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
PGE Spójnia Stargard
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
TREFL SOPOT
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Pszczółka Start Lublin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
0 | |
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
3 |
Finał | |
---|---|
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
|
2 |
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca półfinału 2
|
4 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Adam Hrycaniuk
ocena
4.13(39 ocen) -
Filip Matczak
ocena
4.13(40 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
4.08(37 ocen)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 01.04.2024 godz. 15:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 25 | 50 | 88% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 25 | 50 | 80% |
3. Radosław Dymkowski | 24 | 49 | 75% |
4. Jacek Urbanek | 25 | 47 | 80% |
5. Beata Xxxv | 24 | 47 | 79.2% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30