- 1 Lechia po awans, ale bez kibiców (43 opinie) LIVE!
- 2 Arka odpowiada na kontuzje. "To nie kryzys" (61 opinii)
- 3 Czy Wybrzeże ma pieniądze na juniorów? (121 opinii) LIVE!
- 4 Sinusoidalna Arka kończy koszykarski sezon (3 opinie)
- 5 Jak bardzo Arka skomplikowała sobie życie? (109 opinii)
- 6 Lechia w ekstraklasie już w sobotę? (115 opinii)
Świąteczne kartki i wideo od trójmiejskich sportowców
Zobacz życzenia od siatkarzy Trefla Gdańsk
Bombki, choinki, renifery, święty Mikołaj i piłki. Takie motywy znajdziemy w tegorocznych kartach i wideo przesłanych do naszej redakcji wraz z bożonarodzeniowymi życzeniami. Dziękujemy za pamięć. Dział Sportowy Trojmiasto.pl przyłącza się do życzeń: wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz radości i wielu pozytywnych emocji w nowym roku!
Lechii Gdańsk, Arce Gdynia, Treflowi Gdańsk, Treflowi Sopot, Zdunkowi Wybrzeże Gdańsk, Asseco Arce Gdynia, VBW Arce Gdynia, GTK Gdynia, Torus Wybrzeże Gdańsk, Ogniwie Sopot, Lechii Gdańsk Rugby, Arce Gdynia Rugby, Bałtykowi Gdynia, Flaucie Gdynia, Polskiemu Związkowi Tenisa, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sopocie, Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu, Gdyńskiemu Centrum Sportu, Trójmiejskiej Lidze Hokeja, Ergo Arenie, Fundacji Poland Business Run, AP KP Gdynia, PGE Ekstralidze, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Sport Evolution, PGE Narodowy
Zobacz życzenia od koszykarzy Trefla Sopot
Kartka świąteczna 2021 od redakcji Trojmiasto.pl
Kluby sportowe
Zobacz także
Świąteczne kartki i wideo od sportowców
Wielkanocne kartki od sportowców
Opinie (10)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-24 16:02
Dziękujemy i również życzymy sukcesów na polu sportowym jak i w życiu prywatnym,aby omijały kontuzje i forma była cały czas.
Dr Paj Chi Wo2 lata
- 3 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-24 20:03
Cóż za skromna kartka naszej Arki:) Proporcjonalnie do przewidywanych wzmocnień:) (4)
A skoro nie ma na nie liczyć to życzę zawodnikom i kilku piłkarzom zdrowia i wysokiej formy w nadchodzącym roku...a tym co jej jeszcze nie znaleźli życze odpakowania jej pod choinkom :)
2 lata
- 5 4
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-24 23:52
Szczur nie posypał kasy to teraz bedzie biednie (3)
Podobno woli jakieś inwestycje nietrafione robić w mieście niż dawać na najlepszt klub na świecie. Podobno sie skapnął że kasa nie idzie na wzmocnienis tylko na prywatne interesy wokół prywatnego klubu.
2 lata
- 1 4
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 04:45
(2)
A ty sklonowany bosy Antku jazda z naszej Gdyni
2 lata
- 2 7
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 05:36
ej swieta sa internetowy rybi lbie (1)
wszystkiego najlepszego
Sks Baltyk2 lata
- 5 5
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 11:49
Spadaj sklonowany dziadu ,
2 lata
- 3 5
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 08:33
Trener
Świąt Wesołych żegnając Rok Stary.
Pełnych stołów
i w lepszą przyszłość wiary.2 lata
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 12:01
Jestem ograniczony umysłowo..
i dlatego m.in. jestem religijny i z racji tego uważam z całą stanowczością, iż w Betlejem urodził się 'Bóg'.. a w związku z tym obchodzenie corocznego 'Bożego Narodzenia' jest, bo musi być moim obowiązkiem! - Pozdrawiam Wszystkich Ludzi, którzy podobnie, tak jak i ja myślą o Sobie i o tym Święcie..
2 lata
- 3 1
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-25 23:46
Seba jest nasz!!!
Ułamek życzy Gdańszczanom wesołych świat.
2 lata
- 0 2
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-12-27 13:13
Kochani sportowcy - wszyscy
Njlepsze życzeni Zdrowia w Nowym Roku -
2 lata
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najbliższy mecz Lechii
96% | Orlen Orkan Sochaczew | |
0% | REMIS | |
4% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Justyna Gapys | 12 | 37 | 91.7% |
2 | RYSZARD KIWATROWSKI | 12 | 36 | 91.7% |
3 | Karol Zubel | 11 | 35 | 90.9% |
4 | Witold Krużyński | 13 | 33 | 84.6% |
5 | Stanisław Magdalenski | 11 | 33 | 90.9% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juvenia Kraków | 13 | 11 | 0 | 2 | 472:205 | 52 |
2 | Orlen Orkan Sochaczew | 13 | 10 | 0 | 3 | 446:214 | 50 |
3 | Ogniwo Sopot | 13 | 10 | 0 | 3 | 469:250 | 48 |
4 | Edach Budowlani Lublin | 14 | 8 | 0 | 5 | 337:317 | 35 |
5 | Awenta Pogoń Siedlce | 13 | 8 | 0 | 5 | 370:252 | 34 |
6 | Drew Pal 2 Lechia Gdańsk | 14 | 5 | 9 | 0 | 358:347 | 25 |
7 | Rc Arka Gdynia | 13 | 5 | 0 | 8 | 394:366 | 25 |
8 | Budowlani WizjaMed Łódź | 14 | 1 | 0 | 13 | 214:789 | 4 |
9 | Budo 2011 Aleksandrów Łódzki | 13 | 2 | 0 | 11 | 167:387 | -22 |
Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.
W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew
Wyniki 15 kolejki
- ARKA GDYNIA - Budowlani WizjaMed Łódź 55:0 (36:0)
- DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT 12:36 (5:19)
- Edach Budowlani Lublin - Orlen Orkan Sochaczew 10:28 (3:0)
- Juvenia Kraków - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
- pauzuje: Awenta Pogoń Siedlce
Ostatnie wyniki Lechii
6% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
1% | REMIS | |
93% | OGNIWO Sopot |
Najbliższy mecz Lechii
5% | Stal Rzeszów | |
14% | REMIS | |
81% | LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz Gawlik | 30 | 65 | 60% |
2 | Piotr Matusiak | 30 | 63 | 66.7% |
3 | Karol Zubel | 30 | 62 | 56.7% |
4 | Mariusz Kamiński | 30 | 61 | 63.3% |
5 | Wojciech Tabis Tabis | 30 | 61 | 63.3% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 29 | 18 | 5 | 6 | 48:22 | 59 |
2 | Arka Gdynia | 29 | 16 | 7 | 6 | 47:29 | 55 |
3 | GKS Tychy | 29 | 15 | 3 | 11 | 38:34 | 48 |
4 | GKS Katowice | 29 | 13 | 8 | 8 | 49:30 | 47 |
5 | Wisła Kraków | 29 | 12 | 10 | 7 | 53:36 | 46 |
6 | Odra Opole | 29 | 13 | 7 | 9 | 36:28 | 46 |
7 | Górnik Łęczna | 29 | 11 | 13 | 5 | 30:25 | 46 |
8 | Motor Lublin | 29 | 13 | 7 | 9 | 39:36 | 46 |
9 | Wisła Płock | 29 | 12 | 9 | 8 | 41:39 | 45 |
10 | Miedź Legnica | 29 | 10 | 11 | 8 | 38:30 | 41 |
11 | Stal Rzeszów | 29 | 11 | 6 | 12 | 41:45 | 39 |
12 | Znicz Pruszków | 29 | 10 | 4 | 15 | 26:36 | 34 |
13 | Chrobry Głogów | 29 | 9 | 7 | 13 | 30:45 | 34 |
14 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 29 | 7 | 10 | 12 | 42:45 | 31 |
15 | Polonia Warszawa | 29 | 7 | 9 | 13 | 35:42 | 30 |
16 | Resovia | 29 | 8 | 5 | 16 | 32:51 | 29 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 29 | 4 | 10 | 15 | 23:47 | 22 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 2 | 9 | 18 | 19:47 | 15 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 30 kolejki
- Stal Rzeszów - LECHIA GDAŃSK (sobota, godz. 17:30)
- ARKA GDYNIA - Resovia (niedziela, godz. 12:40)
- Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
- sobota
- GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
- niedziela
- Polonia Warszawa - GKS Katowice
- Miedź Legnica - Znicz Pruszków
- Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- poniedziałek
- Odra Opole - Motor Lublin
- Chrobry Głogów - Wisła Płock
Ostatnie wyniki Lechii
93% | LECHIA Gdańsk | |
4% | REMIS | |
3% | Polonia Warszawa |
14% | Górnik Łęczna | |
26% | REMIS | |
60% | LECHIA Gdańsk |
Najbliższy mecz Arki
92% | Icon Sea Czarni Słupsk | |
0% | REMIS | |
8% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin W. | 28 | 59 | 82.1% |
2 | Marek Węgrzynowski | 29 | 54 | 72.4% |
3 | Piotr Matusiak | 29 | 53 | 75.9% |
4 | Rafał Kowalczyk | 29 | 52 | 79.3% |
5 | Artur Dargacz | 29 | 52 | 79.3% |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 29 | 22 | 7 | 2494:2242 | 51 |
2 | Trefl Sopot | 29 | 21 | 8 | 2478:2287 | 50 |
3 | King Szczecin | 29 | 18 | 11 | 2603:2442 | 47 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 29 | 18 | 11 | 2515:2357 | 47 |
5 | Legia Warszawa | 29 | 18 | 11 | 2475:2381 | 47 |
6 | PGE Spójnia Stargard | 29 | 16 | 13 | 2386:2263 | 45 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 29 | 16 | 13 | 2628:2595 | 45 |
8 | Śląsk Wrocław | 29 | 16 | 13 | 2295:2390 | 45 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 29 | 15 | 14 | 2777:2682 | 44 |
10 | Dziki Warszawa | 29 | 15 | 14 | 2277:2315 | 44 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 29 | 13 | 16 | 2358:2429 | 42 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 29 | 13 | 16 | 2239:2313 | 42 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 29 | 9 | 20 | 2504:2619 | 38 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 29 | 9 | 20 | 2370:2660 | 38 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 29 | 8 | 21 | 2408:2611 | 37 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 29 | 5 | 24 | 2334:2555 | 34 |
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 30 kolejki
- sobota, 17:30
- TREFL SOPOT - King Szczecin
- Icon Sea Czarni Słupsk - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA
- Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
- Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa
- Anwil Włocławek - Arriva Polski Cukier Toruń
- Śląsk Wrocław - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
- Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
Ostatnie wyniki Arki
93% | MKS Dąbrowa Górnicza | |
0% | REMIS | |
7% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
64% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
0% | REMIS | |
36% | Dziki Warszawa |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Zdzisław Werner | 36 | 88 | 83.3% |
2 | Radosław Dymkowski | 36 | 85 | 80.6% |
3 | Izabela Dymkowska | 36 | 83 | 83.3% |
4 | Marek Węgrzynowski | 35 | 83 | 80% |
5 | Miś Brązuś | 35 | 81 | 80% |
Tabela końcowa
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KGHM BC Polkowice | ||||||
2 | PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | Ślęza Wrocław | ||||||
5 | MB Zagłębie Sosnowiec | ||||||
6 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||||
7 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
8 | Energa Polski Cukier Toruń | ||||||
9 | Polonia Warszawa | ||||||
10 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | ||||||
11 | MKS Pruszków |
- ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
- Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
- VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
- półfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
- o 3. miejsce (mecz i rewanż)
- VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
- finał (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0
Playoff
Ćwierćfinały
KGHM BC Polkowice | |
Energa Polski Cukier Toruń |
Ślęza Wrocław | |
MB Zagłębie Sosnowiec |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | |
Enea AZS Politechnika Poznań |
VBW ARKA GDYNIA | |
Polski Cukier AZS UMCS Lublin |
Półfinały
KGHM BC Polkowice | |
Ślęza Wrocław |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | |
VBW ARKA GDYNIA |
Finał
KGHM BC Polkowice | |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów |
Ostatnie wyniki Arki
97% | VBW ARKA Gdynia | |
1% | REMIS | |
2% | Ślęza Wrocław |
45% | Ślęza Wrocław | |
0% | REMIS | |
55% | VBW ARKA Gdynia |
Najbliższy mecz Arki
94% | ARKA Gdynia | |
4% | REMIS | |
2% | Resovia |
Najlepiej oceniani
-
2.45 (53 oceny)
-
Wojciech Łobodziński (Trener)2.26 (47 ocen)
-
2.15 (52 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Mirosław Radka | 31 | 58 | 61.3% |
2 | Sławek Surkont | 32 | 53 | 56.3% |
3 | Mariusz Kamiński | 32 | 52 | 53.1% |
4 | Marek Dąbrowski | 32 | 52 | 53.1% |
5 | Przemek Żuk | 32 | 51 | 53.1% |
Ostatnie wyniki Arki
5% | Znicz Pruszków | |
9% | REMIS | |
86% | ARKA Gdynia |
84% | ARKA Gdynia | |
12% | REMIS | |
4% | Wisła Płock |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Renata Koczyńska | 34 | 64 | 67.6% |
2 | Radosław Dymkowski | 35 | 63 | 71.4% |
3 | Ada Bert | 35 | 63 | 68.6% |
4 | Katarzyna Ziembicka | 35 | 63 | 68.6% |
5 | Wojteks 23 | 35 | 63 | 65.7% |
Tabela końcowa
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (27 kwietnia, w pierwszym meczu 0:3)
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa (26 kwietnia, w pierwszym meczu 0:3)
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Playoff
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Indykpol AZS Olsztyn |
Asseco Resovia | |
TREFL GDAŃSK |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
PSG Stal Nysa |
Projekt Warszawa | |
Bogdanka LUK Lublin |
Półfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Asseco Resovia |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
Projekt Warszawa |
Finał
Jastrzębski Węgiel | |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
Ostatnie wyniki Trefla
64% | TREFL Gdańsk | |
36% | Bogdanka LUK Lublin |
72% | Bogdanka LUK Lublin | |
28% | TREFL Gdańsk |
Najbliższy mecz Trefla
88% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
12% | King Szczecin |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Sufcia Jagularownia | 31 | 59 | 67.7% |
2 | Rafał Marczyński | 31 | 58 | 71% |
3 | Łukasz Gawlik | 32 | 55 | 68.8% |
4 | Tadeusz Grota | 30 | 55 | 70% |
5 | Efcia Konefcia | 31 | 53 | 67.7% |
Ostatnie wyniki Trefla
93% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
7% | Śląsk Wrocław |
3% | Tauron GTK Gliwice | |
0% | REMIS | |
97% | TREFL Sopot |
Najbliższy mecz Wybrzeża
35% | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | |
1% | REMIS | |
64% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Aneta Starzyńska | 2 | 8 | 100% |
2 | Andrzej Chrzanowski | 2 | 8 | 100% |
3 | Paweł Rosiewicz | 2 | 8 | 100% |
4 | Janusz Ciopciński | 2 | 8 | 100% |
5 | Arkadiusz Miłuch | 2 | 8 | 100% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 2 | 2 | 0 | 0 | +10 | 4 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 2 | 1 | 0 | 1 | +7 | 2 |
3 | Texom Stal Rzeszów | 1 | 1 | 0 | 0 | +18 | 2 |
4 | Innpro ROW Rybnik | 1 | 1 | 0 | 0 | +6 | 2 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 2 | 1 | 0 | 1 | +12 | 2 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | 1 | 0 | 0 | 1 | -6 | 0 |
7 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 1 | 0 | 0 | 1 | -18 | 0 |
8 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | 0 | 2 | -29 | 0 |
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.
Wyniki 3 kolejki
- #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (sobota, godz. 16:30)
- sobota
- Innpro ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
- niedziela
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
- Texom Stal Rzeszów - Cellfast Wilki Krosno
Ostatnie wyniki Wybrzeża
82% | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | |
2% | REMIS | |
16% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
79% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
1% | REMIS | |
20% | Cellfast Wilki Krosno |
Najbliższy mecz Wybrzeża
20% | Zagłębie Lubin | |
2% | REMIS | |
78% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Wojteks 23 | 32 | 68 | 81.3% |
2 | Renata Koczyńska | 32 | 66 | 81.3% |
3 | Wojciech Koczyński | 32 | 65 | 78.1% |
4 | PIOTR MATYSIAK | 30 | 64 | 83.3% |
5 | Katarzyna Ziembicka | 32 | 64 | 78.1% |
Tabela
Drużyny | M | Z | Rz | Rp | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Grupa Azoty Unia Tarnów | 29 | 10 | 1 | 1 | 17 | 757:861 | 33 |
10 | Corotop Gwardia Opole | 29 | 8 | 3 | 2 | 16 | 782:830 | 32 |
11 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 29 | 9 | 0 | 2 | 18 | 850:887 | 29 |
12 | Piotrkowianin | 29 | 9 | 1 | 0 | 19 | 772:900 | 29 |
13 | Zagłębie Lubin | 29 | 7 | 3 | 1 | 17 | 762:882 | 28 |
14 | Zepter Legionowo | 29 | 4 | 0 | 2 | 22 | 773:911 | 14 |
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.
Wyniki 30 kolejki
- grupa spadkowa
- Zagłębie Lubin - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (niedziela, godz. 18)
- sobota
- Zepter Legionowo - Grupa Azoty Unia Tarnów
- niedziela
- Corotop Gwardia Opole - Piotrkowianin
- play-off
- sobota
- Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów
- niedziela
- Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze
- o miejsca 5-8
- niedziela
- Arged Rebud Ostrovia - MMTS Kwidzyn
- poniedziałek
- Azoty Puławy - Energa Kalisz
Playoff
Ćwierćfinały
Industria Kielce | |
MMTS Kwidzyn |
KGHM Chrobry Głogów | |
Azoty Puławy |
Orlen Wisła Płock | |
Arged Rebud Ostrovia |
Górnik Zabrze | |
Energa Kalisz |
Półfinały
Industria Kielce | |
KGHM Chrobry Głogów |
Orlen Wisła Płock | |
Górnik Zabrze |
Finał
Ostatnie wyniki Wybrzeża
51% | Grupa Azoty Unia Tarnów | |
3% | REMIS | |
46% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
95% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
0% | REMIS | |
5% | Corotop Gwardia Opole |
Najbliższy mecz Ogniwa
77% | OGNIWO Sopot | |
0% | REMIS | |
23% | Juvenia Kraków |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Ogniwa
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Kunowski | 13 | 39 | 100% |
2 | Lech Zaremba | 13 | 39 | 92.3% |
3 | Beata Xxxv | 13 | 37 | 92.3% |
4 | Mariusz Karbowski | 13 | 36 | 100% |
5 | Artur Boberski | 13 | 36 | 92.3% |
Ostatnie wyniki Ogniwa
6% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
1% | REMIS | |
93% | OGNIWO Sopot |
99% | OGNIWO Sopot | |
0% | REMIS | |
1% | Edach Budowlani Lublin |
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Energa Gryf Słupsk | 25 | 19 | 3 | 3 | 68:27 | 60 |
2 | Jaguar Gdańsk | 25 | 19 | 1 | 5 | 70:31 | 58 |
3 | Energa Bałtyk Gdynia | 25 | 17 | 3 | 5 | 60:29 | 54 |
4 | Grom Nowy Staw | 25 | 14 | 6 | 5 | 49:30 | 48 |
5 | Pomezania Malbork | 25 | 12 | 9 | 4 | 60:32 | 45 |
6 | Supra Kwidzyn | 25 | 10 | 7 | 8 | 33:41 | 37 |
7 | Pogoń Lębork | 25 | 10 | 7 | 8 | 52:40 | 37 |
8 | Gryf Wejherowo | 25 | 11 | 3 | 11 | 49:43 | 36 |
9 | Radunia II Stężyca | 25 | 10 | 6 | 9 | 43:43 | 36 |
10 | Anioły Garczegorze | 25 | 10 | 5 | 10 | 45:41 | 35 |
11 | Chojniczanka II Chojnice | 25 | 10 | 3 | 12 | 47:50 | 33 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 25 | 7 | 8 | 10 | 29:38 | 29 |
13 | MKS Władysławowo | 24 | 6 | 7 | 11 | 33:50 | 25 |
14 | Sparta Sycewice | 25 | 4 | 10 | 11 | 39:60 | 22 |
15 | Gedania II Gdańsk | 25 | 6 | 2 | 17 | 39:72 | 20 |
16 | Arka II Gdynia | 25 | 4 | 7 | 14 | 35:50 | 19 |
17 | GKS Kolbudy | 25 | 4 | 4 | 17 | 21:59 | 16 |
18 | Start Miastko | 24 | 3 | 5 | 16 | 29:65 | 14 |
Wyniki 25 kolejki
- AS Kolbudy - JAGUAR GDAŃSK 1:2
- Start Miastko - ENERGA BAŁTYK GDYNIA 1:7
- ARKA II GDYNIA - GEDANIA 1922 II GDAŃSK 2:2 (0:1)
- Pogoń Lębork - Radunia II Stężyca 1:2
- Gryf Słupsk - Chojniczanka II Chojnice 5:1
- Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze 1:1
- MKS Władysławowo - Sparta Sycewice 3:3
- Supra Kwidzyn - Pomezania Malbork 0:3
- Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0:0
Trójmiejskie drużyny
Koszykówka
Piłka ręczna
Piłka nożna
Rugby
Siatkówka
żużel
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 27 kwietnia 2024, godz. 16:30
-
Początek meczu: 27 kwietnia 2024, godz. 17:30
-
24 kwietnia 2024, godz. 20:30