• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
01.07 (pon)
Polski Cukier Start Lublin typuj TREFL Sopot
27.04 (sob)
TREFL Sopot typuj King Szczecin
21.04 (nd)
TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
13.04 (sob)
Tauron GTK Gliwice typuj TREFL Sopot
05.04 (pt)
MKS Dąbrowa Górnicza typuj TREFL Sopot
30.03 (sob) g.15:30
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut typuj TREFL Sopot
23.03 (sob) g.17:30
TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
13.03 (śro) g.19:00
TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
09.03 (sob) g.17:30
Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
03.03 (nd) g.17:30
TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
17.02 (sob) g.15:00
mecz pucharowy Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (czw) g.20:30
mecz pucharowy King Szczecin 65:85 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (pt) g.17:30
TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (sob) g.17:30
Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (czw) g.17:30
Dziki Warszawa 75:80 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.01 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 124:74 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (pt) g.20:30
TREFL Sopot 76:71 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.01 (pon) g.19:30
King Szczecin 79:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (sob) g.17:30
Śląsk Wrocław 66:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (czw) g.17:30
TREFL Sopot 79:85 Tauron GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (czw) g.20:30
TREFL Sopot 110:102
po dogrywce
MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.12 (sob) g.15:30
TREFL Sopot 94:78 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (czw) g.20:00
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 72:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (pt) g.17:30
Arriva Twarde Pierniki Toruń 69:80 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 77:69 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (sob) g.17:30
Arged BM Stal Ostrów 70:71 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (sob) g.15:30
PGE Spójnia Stargard 80:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (sob) g.15:30
TREFL Sopot 81:90 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (nd) g.15:30
TREFL Sopot 96:85 Dziki Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (czw) g.17:30
Enea Zastal BC Zielona Góra 85:97 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (pt) g.20:10
TREFL Sopot 73:82 Polski Cukier Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (nd) g.17:30
Anwil Włocławek 91:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (śro) g.19:00
mecz pucharowy King Szczecin 92:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
10 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 WKS Śląsk Wrocław 20 10 10 1588:1649 30
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 97:95 (26:22, 26:19, 26:22, 11:26, d: 8:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 03.03.2024 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

88%

95 typowań

x

0%

0 typowań

2

12%

13 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sufcia Jagularownia 22 43 68.2%
2. Krzysztof Szyszko 23 42 65.2%
3. Rafał Marczyński 22 41 68.2%
4. Łukasz Gawlik 23 41 65.2%
5. Barbara Werner 23 40 65.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »