• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
13.04 (śr) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 73:102 Arged BMSlam Stal Ostrów przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.03 (wt) g.18:00
ASSECO ARKA Gdynia 76:74 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (czw) g.19:30
MKS Dąbrowa Górnicza 96:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (czw) g.17:30
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:76 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.03 (czw) g.19:30
King Szczecin 78:85
po dogrywce
ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 99:78 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (czw) g.17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100:75 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (śr) g.19:30
Enea Zastal BC Zielona Góra 75:61 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (sob) g.17:30
Anwil Włocławek 72:82 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.01 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 84:68 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (sob) g.17:30
Śląsk Wrocław 86:63 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (pon) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 90:101 Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (pon) g.17:30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 98:85 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.12 (pon) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 70:88 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (czw) g.19:30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 98:75 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 58:72 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.12 (czw) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia 73:83 Enea Zastal BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (sob) g.15:30
ASSECO ARKA Gdynia 78:66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (wt) g.17:30
Twarde Pierniki Toruń 83:75 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (pt) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 89:65 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (pt) g.19:30
HydroTruck Radom 85:91 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 59:87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.15:30
PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.19:30
ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.10 (pon) g.19:00
GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (nd) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (sob) g.15:30
ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.19:30
Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław
2 Legia Warszawa
3 Anwil Włocławek
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk 74:81 (17:26, 22:20, 22:14, 13:21)
  • Legia - Śląsk 63:66 (16:10, 18:21, 15:16, 14:19)
  • Śląsk - Legia 90:77 (27:11, 6:27, 28:14, 29:25)
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil 76:91 (13:24, 20:23, 25:23, 18:21)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom
  • Awans z I ligi: Sokół Łańcut
Ćwierćfinały
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Enea Zastal BC Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Anwil Włocławek
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Szczecin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Śląsk Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Twarde Pierniki Toruń
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Legia Warszawa
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Śląsk Wrocław
zwycięzca półfinału 1
4
Legia Warszawa
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sławek Surkont 30 54 76.7%
2. Wojciech Koczyński 30 52 73.3%
3. Waldemar Niklas 30 51 76.7%
4. Katarzyna Ziembicka 30 50 76.7%
5. Marcin Rychox83 29 50 75.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »