• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
13.04 (śro) g.17:30
Legia Warszawa 104:109
po trzech dogrywkach
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (nd) g.19:30
TREFL Sopot 84:86 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (czw) g.17:30
ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.04 (sob) g.17:30
MKS Dąbrowa Górnicza 71:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (pon) g.17:30
King Szczecin 98:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (czw) g.17:30
Enea Zastal BC Zielona Góra 91:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (nd) g.15:30
TREFL Sopot 103:78 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (czw) g.18:00
TREFL Sopot 77:101 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (pt) g.17:30
TREFL Sopot 82:89 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 89:102
po dogrywce
Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (śro) g.20:00
HydroTruck Radom 69:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (nd) g.18:00
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 105:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (śro) g.18:00
mecz pucharowy CSM CSU Oradea 80:65 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (sob) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 73:83 CSM CSU Oradea przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (śro) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 67:76 Benfica Lizbona przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (śro) g.21:30
mecz pucharowy Sporting Lizbona 76:63 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.01 (nd) g.18:00
GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (czw) g.17:30
Twrade Pierniki Toruń 73:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 85:70 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (śro) g.22:30
mecz pucharowy Benfica Lizbona 67:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 58:72 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (śro) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 72:83 Sporting Lizbona przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (pt) g.19:30
TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (nd) g.15:30
TREFL Sopot 69:61 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Hapoel Eilat 83:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (nd) g.17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Rilski Sportist 64:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (nd) g.17:30
Anwil Włocławek 81:61 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (śro) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 65:66 Kijów Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (sob) g.17:30
Śląsk Wrocław 77:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (śro) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 85:88 Hapoel Eilat przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 81:86
po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (śro) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (nd) g.17:30
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.10 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (pt) g.18:00
mecz pucharowy Iraklis BC 74:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (śro) g.15:00
mecz pucharowy BC Dnipro 82:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (czw) g.19:30
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 70:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.19:30
PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (sob) g.19:30
TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (nd) g.18:30
TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław
2 Legia Warszawa
3 Anwil Włocławek
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 Trefl Sopot
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 Asseco Arka Gdynia
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk 74:81 (17:26, 22:20, 22:14, 13:21)
  • Legia - Śląsk 63:66 (16:10, 18:21, 15:16, 14:19)
  • Śląsk - Legia 90:77 (27:11, 6:27, 28:14, 29:25)
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil 76:91 (13:24, 20:23, 25:23, 18:21)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom
  • Awans z I ligi: Sokół Łańcut
Ćwierćfinały
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Enea Zastal BC Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Anwil Włocławek
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Szczecin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Śląsk Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Twarde Pierniki Toruń
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Legia Warszawa
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Śląsk Wrocław
zwycięzca półfinału 1
4
Legia Warszawa
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 03.03.2024 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

87%

110 typowań

x

0%

0 typowań

2

13%

17 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sufcia Jagularownia 22 43 68.2%
2. Krzysztof Szyszko 23 42 65.2%
3. Rafał Marczyński 22 41 68.2%
4. Łukasz Gawlik 23 41 65.2%
5. Barbara Werner 23 40 65.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »